Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

*doplněk stravy
 

Přírodní podpora imunity bez „česnekového dechu”

Po staletí je česnek používán jak pro kulinářské, tak pro léčivé účely. Pomáhá udržovat normální činnost srdce a krevních cév, podporuje funkci imunitního systému a celkovou odolnost organizmu.  Čerstvý česnek je chutný a zdravý, obsah účinných látek se však různí podle podmínek pěstování a tepelnou úpravou se jejich aktivita ještě více snižuje. 
Bioaktivní Česnek obsahuje 300 mg sušeného standardizovaného česnekového prášku, jenž má vlastnosti jako čerstvý česnek. Tablety mají enterosolventní povrch, který se rozpustí, až když se tablety dostanou do tenkého střeva. Díky tomu není česnek cítit z úst a dechu. 

Vyhrajte balení Bioaktivní Česnek

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci říjen 2020

Správná odpověď na minulou otázku:
Výhodou ChromoPrecise, obsaženého v přípravku Bioaktivní Chrom FORTE, je jeho vysoká biologická dostupnost (vstřebatelnost). 

Přípravek Bioaktivní Chrom FORTE vyhrávají:

  • Vladislava Hejtmánková, Páleč
  • Monika Skotalová, Humpolec
  • Naďa Kratochvilová, Rosice

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign