Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Prospěšný rybí tuk
 

Užívání rybího tuku je prospěšné od samotného dětství. Omega-3 mastné kyseliny s obsahem EPA a DHA jsou známé tím, že přispívají k normální činnosti srdce* a k udržení normální činnosti mozku** a zraku**. Rybí tuk je velmi důležitý už v samém těhotenství, protože DHA přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku plodu. Pokud žena kojí, prospívají tyto látky přeneseně z mateřského mléka také kojenému miminku. 

Bioaktivní Marin Plus obsahuje omega-3 ve formě volných mastných kyselin, které se v trávicím systému vstřebávají podstatně rychleji než běžné triglyceridy. Výtažek je navíc důkladně čištěn od nežádoucích látek, které se v rybách obvykle nacházejí vlivem znečištění moří.

(*min. 250 mg EPA/DHA denně, ** min. 250 mg DHA denně)

Vyhrajte balení Bioaktivní Marin Plus

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci květen 2020

Přípravek Bioaktivní Karoten vyhrávají:

  • Danuše Pažoutová, Brno
  • Dagmar Mecová, Třinec
  • Martina Macfeldová, Olomouc

 

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.