Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Sluneční vitamin v perlách


Vitaminu D se často říká sluneční vitamin, neboť jej nejvíc získáme právě působením slunečních paprsků na kůži. Jedná se o velmi důležitý vitamin pro správnou funkci imunitního systému a pro udržování kostí a zubů v normálním stavu. Co ale dělat od podzimu do jara, kdy je sluníčka poskrovnu? Podle odborníků by doporučený příjem vitaminu D měl být v těchto měsících alespoň pětinásobný. Stravou se získává jen velmi malé množství vitaminu D, a proto je potřeba jej dodávat formou doplňku stravy. 
Bioaktivní Vitamin D3 (D-Pearls) obsahuje vysoce vstřebatelný vitamin D3, který je rozpuštěný v olivovém oleji lisovaném zastudena a uložený v kapslích, jež připomínají malé perly. Každá perla obsahuje 20 mcg (800 IU) vitaminu D3.

Vyhrajte balení Bioaktivní Vitamin D3 (D-Pearls)

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci leden 2020

Přípravek Bioaktivní Magnézium vyhrávají:

  •     Eva Malinová, Hořice
  •     Daniel Nagajda, Český Těšín
  •     Jana Salavcová, Slavětín

 

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.