Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

S viry a nachlazením je třeba bojovat. Jak posílit imunitu malých a větších dětí?
 

Bioaktivní Influ-Zinek

Bioaktivní Influ-Zinek jsou chutné pastilky s organicky vázaným, biologicky dostupným zinkem a přírodním vitaminem C ve formě výtažku z třešní aceroly. Pastilky, které se nechají volně rozpustit v ústech, zajistí rychlé dodání účinných látek přímo do buněk sliznice horních cest dýchacích, tedy ústní dutiny a hrtanu. Jsou vhodné již pro děti od 3let a děti si oblíbily také jejich také jejich pomerančovou příchuť. Pastilky mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Plodem keře acerola je 2-3 cm velké peckovité ovoce podobné třešni, které se pěstuje v Jižní Americe a v oblasti Karibiku. Existuje několik druhů aceroly. Divoce rostoucí keře plodí spíše trpké ovoce, ale v přípravku Bioaktivní Influ-Zinek je vitamin C použit ze šlechtěného druhu aceroly. Obsah vitaminu C v acerole je nesmírně vysoký, ve 100 gramech plodu se nachází asi 1500-3000 mg vitaminu C. Pro srovnání, 100 gramů pomeranče absahuje přibližně 40-50 mg vitaminu C.

Vyhrajte balení Bioaktivní Influ-Zinek

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení Bioaktivní Influ-Zinek.

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci leden 2019

Biaktivní Lipoexit vyhrávají:

  • Hana Vávrová, Ostrožská Nové Ves
  • Anna Pytlíková, Holýšov
  • Viktorie Kmínková, Děčín

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.