Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

*doplněk stravy
 

Prospívá v každém věku

Užívání rybího tuku je prospěšné již od chvíle, kdy se plod vyvíjí v těle matky, v průběhu dětství, dospělosti i ve stáří. Omega-3 mastné kyseliny s obsahem EPA a DHA jsou totiž známé tím, že přispívají k normální činnosti srdce a k udržení normální funkce mozku a zraku. 
Bioaktivní Marin Plus obsahuje omega-3 ve formě volných mastných kyselin, které se v trávicím systému vstřebávají podstatně rychleji než běžné triglyceridy. Výtažek je navíc důkladně čištěn od nežádoucích látek, které se v rybách obvykle nacházejí vlivem znečištění moří. Výtažek v tomto přípravku je navíc obohacen o kyselinu listovou a vitamin B12.
Pro dosažení prospěšných účinků je potřeba denně přijmout alespoň 250 mg EPA a DHA.

Vyhrajte balení Bioaktivní Marin Plus

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 


SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci duben

Správná odpověď na minulou otázku:

Beta-karoten je také známý pod názvem provitamin A. 

Přípravek Bioaktivní Karoten vyhrávají:

  • Magdalena Doložílková, Uherské Hradiště
  • Petra Trdličková, Plzeň
  • Petr Kotál, Olomouc

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.