Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

*doplněk stravy
 

Sluneční vitamin v perlách

Vitaminu D se říká sluneční vitamin, neboť jej nejvíc získáme právě působením slunečních paprsků na kůži. Podporuje přirozenou funkci imunitního systému a pomáhá udržovat kosti a zuby v normálním stavu. 
Co ale dělat od podzimu do jara, kdy je sluníčka poskrovnu? Podle odborníků by doporučený příjem vitaminu D měl být v těchto měsících alespoň pětinásobný. Část získáváme stravou, ale je to jen velmi malé množství, a proto je potřeba déčko dodávat formou doplňku stravy. 

Bioaktivní Vitamin D3 (D-Pearls) obsahuje vysoce vstřebatelný vitamin D3, který je rozpuštěný v olivovém oleji lisovaném zastudena a uložený v kapslích, jež připomínají malé perly. Pharma Nord v České republice nabízí variantu 20 mcg (800 IU) a 38 mcg (1520 IU) vitaminu D3. 

Víte, že přesně tento přípravek nyní používá vědecký tým ve Velké Británii pro rozsáhlou studii imunity? Zjistěte více zde.


Vyhrajte balení Bioaktivní Vitamin D3 (D-Pearls) 38 mcg

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 


SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci leden

Správná odpověď na minulou otázku:

Bioaktivní Duo Slim obsahuje kombinaci účinných látek: zelený čaj, CLA a karnitin.  

Přípravek Bioaktivní Duo Slim vyhrávají:

  • Martina Poláková, Brno
  • Silvie Bagnaro, Hostivice
  • Kateřina Brokešová, Lukavice

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.