Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

<< zpět

WEBINÁŘE PODZIM

Webináře určené terapeutům a lékařům s holistickým přístupem.
Webináře trvají  max 1 hodinu.


Jak dýchají buňky

Proces dýchání nekončí v plicích. Právě naopak, dýchá doslova každá buňka lidského těla. Jak tenhle životně důležitý proces probíhá? A jak jej můžeme podpořit a upevňovat tak své zdraví?

Mgr. Lenka Sobková, farmaceut

 


Tajemný vitamín D

Dlouho jsme o něm smýšleli jako obyčejném vitamínu. Jaké poznatky přinesl vědecký výzkum za poslední desítky let? A proč jeho důležitosti pro lidské zdraví rozumíme až nyní?
Vyvrátíme společně nejčastější mýty o vitamínu D. A také si vysvětlíme, jak jej smysluplně užívat.

Mgr. Lenka Sobková, farmaceut

 


Jak na vysoký cholesterol?

Zvýšenému cholesterolu se také přezdívá tichý zabiják, protože o něm dlouhou dobu nevíme. Jeho vysoká hladina v krvi však přináší řadu zdravotních rizik. Jaké jsou nejdůležitější faktory, které ovlivňují naši hladinu cholesterolu a jak nám může pomoci změna životního stylu? A jakou roli v tom hrají doplňky stravy?

Mgr. Jana Svitálková, nutriční specialistka

 


Jak bojovat s bolehlavem?

Bolest hlavy je nepříjemná a často nás může vyřadit z každodenní běžné činnosti. Najít příčinu nemusí být vždy snadné, ale je dobré se zaměřit na známé spouštěče. Jaké jsou časté spouštěcí faktory bolesti hlavy a jaký vliv má naše životospráva? A jakou roli v tom hraje náš jídelníček?

Mgr. Jana Svitálková, nutriční specialistka

 

Jak posílit obranyschopnost?

S nadcházejícím podzimem a zimou je důležité posílit imunitní systém. Co vlastně jsou základní předpoklady pro silnou obranyschopnost? Jakou roli hraje životní styl a jakou výživa? Které přírodní látky posílí obranyschopnost sliznic a které jsou nezbytné pro správnou tvorbu protilátek?

Mgr. Hana Sládková Kavínová, nutriční specialistka

 


Tichý pomocník štítné žlázy

Štítná žláza je malý orgán v našem těle. Všichni víme, že je důležitá a všichni víme, že může způsobovat vleklé zdravotní problémy. Jak ale takové problémy spojené s funkcí štítné žlázy poznáme? A můžeme vůbec něco udělat, abychom se těchto problémů zbavili, nebo se jim dokonce vyhnuli?

Mgr. Hana Sládková Kavínová, nutriční specialistka

 


Predíďte jesennej únave!

Určite ste už niekedy pociťovali počas dňa nedostatok síl, cítili ste sa vyčerpaní, unavení a potrebovali ste dodať energiu na zvládnutie každodenných povinností. Čoraz častejšie tento stav pozorujeme s príchodom upršaných jesených dní. Organizmus na jeseň postupne znižuje výkon, čo je spojené so znížením energie a pociťujeme únavu. Ak začneme s prípravou na jesennú únavu včas, môžeme sa jej ľahko vyhnúť a my Vám pomôžeme ako na to. 

Ing. Lucia Benovičová, nutriční specialistka

 


Nedocenený význam spánku

Stáva sa Vám, že sa častokrát budíte v skorých ranných hodinách napriek tomu, že idete spať pred polnocou?  Budíte sa niekoľkokrát za noc a neviete opätovne zaspať? Vstávate unavení alebo vyčerpaní po spánku? My si spoločne na prvom našom webinári na Slovensku na túto problematiku posvietime, pretože vieme, že kvalitný spánok je potrebný pre plne „vyzbrojený“ imunitný systém pre boj s vírusovými infekciami.

Ing. Lucia Benovičová, nutriční specialistka

 

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign