Máte stabilní krevní cukr?

Díky usilovné práci nad dokumentací nyní můžeme uvést na trh nový aktivní Chrom, který má

až 10x lepší biologickou dostupnost.

Nový Bioaktivní Chrom od Pharma Nord se nyní vyrábí s přírodní surovinou ChromoPrecise - v Evropě jedinými schválenými kvasnicemi s organickým chromem pro kontrolu krevního cukru.

Proč je lépe vstřebatelný chrom tak důležitý?

Chrom udržuje normální hladinu cukru v krvi a pomáhá našemu tělu vstřebávat z potravy makroživiny, tedy bílkoviny, sacharidy a tuky. Nejvíce je však chrom znám pro svou schopnost udržovat v rovnováze hladinu krevního cukru.

Účinek chromu na makroživiny a krevní cukr uznává i EFSA, Evropský úřad pro bezpečnost potravin.

Proč si vybrat Bioaktivní Chrom?

Bioaktivní Chrom obsahuje ChromoPrecise, což je látka, kterou vyrábí společnost Pharma Nord. Úřad EFSA jej hodnotí jako 10x vstřebatelnější než jiné druhy chromu na trhu.

Od roku 2007 nebylo v zemích EU povoleno prodávat přípravky obsahující kvasnice s chromem. Důvodem bylo to, že žádná ze společností vyrábějící kvasnice s chromem nemohla poskytnout vědecké zdůvodnění požadované úřadem EFSA, které by prokázalo, že kvasnice s chromem splňují všechny bezpečnostní požadavky tohoto úřadu.

Proto museli všichni obchodníci přejít na méně účinné, avšak schválené druhy chromu. Tyto druhy chromy (chlorid chromitý, chrom-pikolinát) mají velmi nízkou biologickou dostupnost a jsou vyráběné synteticky.

Společnost Pharma Nord však nejen prodávala chlorid chromitý, ale ihned se pustila do několikaleté průkopnické práce sběru a dokumentace dat o bezpečnosti a biologické dostupnosti svých vlastních kvasnic obohacených chromem.

Díky těmto rokům práce nad dokumentací a nynějšímu schválení ChromoPrecise úřadem EFSA, máte nyní vy, zákazníci, možnost užívat přípravek s vysokou biologickou dostupností - Bioaktivní Chrom.

Více o přípravku Bioaktivní Chrom zde.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

K nákupu jakýkoliv 2 balení nového ChromoPrecise* v našem eshopu získáte zdarma přípravek Bioaktivní LipoBalanc pro udržení normální hladiny cholesterolu (30 tbl v hodnotě 291 Kč).

Nabídka platí do 15.12.2014.

Bioaktivní Chrom 30 mcg (60 tbl)

Bioaktivní Chrom FORTE 100 mcg (60 tbl)

Bioaktivní Chrom DIA 100 mcg (60 tbl)

Četli jste o Q-Symbio?

Možná jste četli o výborných výsledcích studie Q-Symbio. Pokud jste náš poslední newsletter nedostali a zajímá vás tematika péče o srdce, můžete si o studii s koenzymem Q10 přečíst zde.

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA

Novinka v našem eshopu: doprava zdarma pro každou zásilku!
Pokud si kupujete přípravky Pharma Nord, můžete si být vždy jistí, že jsou vysoce biologicky dostupné a mají doložený účinek.

Chcete-li se dozvědět více o našich přípravcích a jejich kvalitě, neváhejte nás kontaktovat.

Bezplatná zákaznická linka: 800 100 622