DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

 

Soutěž na měsíc listopad 2018

Originální, doložený Q10 ze studie Q-Symbio 100 mg
 

Přírodní, aktivní, tělu identický koenzym Q10 (ubichinon). Vysoká biologická dostupnost, vynikající bezpečnost. S vitaminem B2, který přispívá ke snižování únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolizmu. Originální přípravek studie Q-Symbio.

Koenzym Q10 (či jen Q10) je vitaminu podobná látka, která hraje klíčovou roli v buněčném energetickém metabolizmu. Q10 aktivně podporuje přeměnu tuků, sacharidů, bílkovin a alkoholu na ATP (kyselinu adenosin trifosforečnou), což je molekula uskladňující energii v chemické podobě. Když buňka potřebuje energii, rozštěpí molekulu ATP a uvolní z ní energii skrytou uvnitř. Celý tento proces se odehrává uvnitř buněk v malých fazolovitých útvarech (mitochondrie).

Na energii jsou závislé zejména svalové buňky, proto obsahují podstatně více mitochondrií než jiné buňky. Dobrým příkladem tkáně v těle, jejíž buňky se vyznačují vysokou hustotou mitochondrií, je srdeční sval, jelikož potřebuje trvale velké množství energie.

Q10 se nachází v různých potravinách, mezi jeho nejlepší zdroje patří:

  • vnitřnosti, maso, sleď, sójový olej, sardinky.

Navíc lidské tělo si je schopno Q10 samo vytvořit. Proces vnitřní produkce Q10 se odehrává v játrech. Jak stárneme a také v důsledku některých chorob se schopnost těla vytvářet vlastní koenzym Q10 snižuje. Odborníci odhadují, že hladiny Q10 dosahují svého vrcholu kolem 20.-25. roku věku. Poté vlastní produkce Q10 začne klesat.

Vyhrajte balení Bioaktivní Q10 Gold 100mg

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení Bioaktivní Q10 Gold 100mg.
 

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci soutěže – říjen 2018

Biaktivní  Influ-Zinek vyhrávají:

  • Monika Chytilová, Praha 9
  • Luděk Borovec, Uherské Hradiště
  • Vladimír Klimeš, Praha 4

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.