E-shop

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Soutěž na měsíc červenec a srpen

Bioaktivní Duo Slim   
Spalování tuků 24h denně 

Výtažek ze zeleného čaje + Carnipure® + CLA = štíhlejší a pevnější postava přírodní cestou

  • Zpevněte si postavu
  • Zaměřte se na problematické partie (boky, stehna, zadeček, bříško)
  • Zlepšete tělesný poměr tuků a svalů
  • Předejděte jo-jo efektu
  • Zabraňte budoucímu nabírání váhy
  • Spalujte více tuků – dokonce i během spánku

Každý, kdo se snaží o štíhlejší a pevnější tělo, ví, jak je důležité efektivní spalování tuků. Spalování tuků je proces, který se odehrává uvnitř buněk.
Přípravek Bioaktivní Duo Slim kombinuje CLA (konjugovaná kyselina linolová), L-karnitin a extrakt ze zeleného čaje (GTE) tak, aby se zajistila celodenní působnost aktivních látek.
Extrakt ze zeleného čaje podporuje funkci metabolismu tuků. A proto je důležitou součástí složení přípravku Bioaktivní Duo Slim. Koncepce 24-hodinového působení začíná u ranních tablet se zeleným čajem a L-karnitinem. L-karnitin se aminokyselina, která je přirozenou součástí naší každodenní stravy. Obohacení tablety o extrakt ze zeleného čaje pomáhá zlepšit spalování tuků a může také zvýšit energetickou hladinu v důsledku zvýšeného metabolizmu tuků.
Ve večerních hodinách se užívají kapsle s CLA. CLA je přirozeně vyskytující, polynenasycená mastná kyselina, kterou běžně nacházíme v mase přežvýkavců (krávy, ovce  apod..) a v mléčných produktech těchto zvířat. CLA je také přirozenou součástí naší stravy. Tvoří se v bachoru pasoucího se dobytka během procesu, v němž kyselina linolová z trávy transformuje v trávicím systému do CLA. Mezi nejlepší zdroje CLA patří hovězí maso a mléčné výrobky, jako je mléko, sýry a jogurty. CLA má certifikát GRAS (Generally Recognize as Safe = obecně uznáváno jako bezpečné)

Důležité informace a tipy na spolehlivé hubnutí naleznete na www.duoslim.cz.

Vyhrajte balení Bioaktivní Duo Slim
Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení Bioaktivní Karoten, rodinné balení.

SOUTĚŽ!

Loading

Výherci červen 2017

Bioaktivní Karoten, rodinné balení, vyhrávají:

  • Drahomíra Hájková, Havlíčkův Brod
  • Barbora Dundálková, Lelekovice  
  • Monika Menclová, Plotiště nad Labem

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

 Pharma Nord s.r.o. - Pražská 387 - 250 70 Odolena Voda - Česká republika