Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Bronzový efekt

Asi jste zvědaví, jak může doplněk stravy zajistit rychlé a zdravé opálení. Jde o nějaký sluneční urychlovač? Ani náhodou. Je to mnohem jednodušší. Za krásným bronzovým odstínem pokožky totiž stojí beta-karoten, přírodní prekurzor vitaminu A. Tělo přeměňuje beta-karoten na vitamin A pouze v množství, které tělo potřebuje. Zbytek ukládá do podkoží, tím vzniká tolik žádoucí atraktivní ”opálení”. To pak postupně mizí, jakmile se příjem beta-karotenu sníží.

Chraňte kůži, kterou nosíte

Bioaktivní Karoten je také důležitý pro zdraví pokožky a zdravé opálení. Přeměnou beta-karotenu získáme dostatek vitaminu A, který přispívá k udržení normální kůže a dokonce podporuje správnou funkci zraku. A co je vlastně ''normální'' kůže? Normální kůže není ani mastná ani suchá. Normální kůže je bez pigmentových tmavých i světlých skvrn a je hladká.

Jeden z nejúčinnějších antioxidantů: beta-karoten

  • přispívá k udržení normální pleti
  • podporuje normální zrak
  • zvyšuje přirozenou záři vaší pleti

Role Bioaktivního Karotenu je založena na přístupu, že krása vychází zevnitř. V podstatě lze říci, že vaše pokožka těží ze zdravé výživy, kterou si dopřáváte.

Pro lepší efekt doporučujeme Bioaktivní Karoten užívat alespoň 1 měsíc před plánovanou dovolenou. Vaše opálení vám vydrží déle.

POZOR! Není určeno pro silné kuřáky!

Vyhrajte balení Bioaktivní Karoten, rodinné balení

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení Bioaktivní Karoten, rodinné balení.

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci duben 2019

Bioaktivní Pycnogenol vyhrávají:

  • Magdalena Schlosserová, Mělník
  • Jan Zourek, Praha
  • Dana Syrová, Praha

 

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.