Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Bioaktivní Duo Slim   
Unikátní koncept jak být fit 24 hodin denně
 

Výtažek ze zeleného čaje + Carnipure® + CLA = štíhlejší a pevnější postava přírodní cestou
 

  • Zpevněte si postavu

  • Zaměřte se na problematické partie (boky, stehna, zadeček, bříško)

  • Zlepšete tělesný poměr tuků a svalů

  • Předejděte jo-jo efektu

  • Zabraňte budoucímu nabírání váhy
     

Bioaktivní Duo Slim vychází z nejnovějších výzkumů a působí nonstop - kdy a kde to potřebujete!

Nezapomínejte kombinovat Bioaktivní Duo Slim s pravidelným pohybem a tělesnou aktivitou stimulující vaše svaly ke spalování tuků, což vám usnadní vidět výsledky dříve.

Přípravek Bioaktivní Duo Slim kombinuje CLA (konjugovaná kyselina linolová), L-karnitin a extrakt ze zeleného čaje (GTE) tak, aby se zajistila celodenní působnost aktivních látek.
Extrakt ze zeleného čaje podporuje funkci metabolismu tuků. A proto je důležitou součástí složení přípravku Bioaktivní Duo Slim. Koncepce 24-hodinového působení začíná u ranních tablet se zeleným čajem a L-karnitinem. L-karnitin se aminokyselina, která je přirozenou součástí naší každodenní stravy.
Ve večerních hodinách se užívají kapsle s CLA. CLA je přirozeně vyskytující, polynenasycená mastná kyselina, kterou běžně nacházíme v mase přežvýkavců (krávy, ovce  apod..) a v mléčných produktech těchto zvířat. CLA je také přirozenou součástí naší stravy. Tvoří se v bachoru pasoucího se dobytka během procesu, v němž kyselina linolová z trávy transformuje v trávicím systému do CLA. Mezi nejlepší zdroje CLA patří hovězí maso a mléčné výrobky, jako je mléko, sýry a jogurty. CLA má certifikát GRAS (Generally Recognize as Safe = obecně uznáváno jako bezpečné)

Důležité informace a tipy na spolehlivé hubnutí naleznete na www.duoslim.cz

Vyhrajte balení Bioaktivní Duo Slim
Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení Bioaktivní Duo Slim.

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci měsíce února 2019

Bioaktivní Influ-Zinek vyhrávají:

  • Eva Vounová, Praha 4
  • Lucie Pokorná, Lovosice
  • Soňa Nežerková, Benátky nad Jizerou

 

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.