Hledat

  Search Results

  Zavřít  Soutěž na měsíc květen
   

  Tradiční červená fermentovaná rýže

  Červená fermentovaná rýže se pro své účinky po staletí používá například v Číně a v tradiční čínské medicíně.  Dodnes je základem stravy v mnoha asijských zemích. Její hlavní účinnou složkou je přírodní látka zvaná monakolin K. 
  Společnost Pharma Nord uvádí na trh doplněk stravy Bioaktivní Červená Rýže Extrakt se složením upraveným podle nové evropské legislativy. Každá tableta nyní obsahuje 83,3 mg práškového extraktu z červené fermentované rýže, což odpovídá 2,5 mg monakolinu K. 
  Tento přípravek je kontrolován jak ohledně množství monakolinu K, tak i z hlediska obsahu nežádoucích toxinů, jako je například citrinin. 

  Vyhrajte přípravek Bioaktivní Červená Rýže

  Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 

  SOUTĚŽ!

  Výherci předešlého měsíce

  Výherci duben
  Správná odpověď na minulou otázku:
  Beta-karoten najdeme v mrkvi. 

  Přípravek Bioaktivní Karoten vyhrávají:

  • Hana Kernerová, Praha 9
  • Zdena Jílková, Bílina
  • Milan Jedlička, Újezd u Brna

  Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.