DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Soutěž na měsíc červenec a srpen
Dopřejte svému tělu dovolenou, doplňte si Bioaktivní Marin Plus…


Co jsou omega-3?
Omega-3 mastné kyseliny patří do skupiny esenciálních, polynenasycených mastných kyselin, které se nacházejí především v rybách a to zejména tučných, jako jsou sleď, losos nebo makrela. Dvě nejdůležitější omega-3 mastné kyseliny jsou eikosapentaenová (EPA) a dokosahexaenová (DHA) kyselina.

Proč byste měli užívat Bioaktivní Marin Plus?
Pokud nejíte ryby pravidelně, je vhodné užívat Bioaktivní Marin Plus, abyste si zajistili dostatečný přísun prospěšných látek z rybího tuku. Bioaktivní Marin Plus je pro vaše zdraví v mnoha ohledech přínosný doplněk stravy. Omega-3 mastné kyseliny přispívají k normální funkci srdce*, k mozkové** činnosti a k udržení normálního zraku.
 

doplněk stravy

* min. 250 mg EPA/DHA denně ** min. 250 mg DHA denně

Vyhrajte balení Bioaktivní Marin Plus


Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního období. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří  vyhrají  balení tohoto přípravku.
 

SOUTĚŽ!

 

 

Výherci předešlého měsíce

Výherci červen 2018

Bioaktivní Karoten vyhrávají:

  • Martin Rozehnal, Znojmo    
  • Iva Fronková, Úpice
  • Petra Šmídová, Brno

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.