Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

*doplněk stravy
 

Soutěž na měsíc červen

 

Pro krásné a zdravé vlasy a nehty

Lámají se vám nehty? Třepí se vám konečky vlasů? Vypadávají vám vlasy? Tyto a mnoho dalších potíží mohou být spojené s metabolizmem a s činností vaší štítné žlázy. Pro zdravé tělo je potřeba přijímat vyváženou stravu.

Pro podporu krásy tu máme například selen, který pomáhá pečovat o nehty a vlasy, zinek přispívá ke zdraví naší pokožky a vitamin A podporuje náš zrak a také sliznice v těle. 

Všechny tyto látky spolu s několika dalšími vitaminy najdete v přípravku Bioaktivní Selen+Zinek Forte a to ve formě, která je vysoce biologicky dostupná.  Obsahuje patentovaný SelenoPrecise, což je vysoce vstřebatelný selen organicky vázaný na kvasnice.

Vyhrajte balení Bioaktivní Selen+Zinek Forte

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 


SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci květen

Správná odpověď na minulou otázku:

Bioaktivní Marin Plus obsahuje výtažek z hlubokomořských ryb.  

Přípravek Bioaktivní Marin Plus vyhrávají:

  • Láďa Špergl, Praha
  • Renata Kaprálová, Prostějov
  • Jitka Štěrbíková, Strakonice

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.