Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

*doplněk stravy
 

Zvládáte chutě na sladké?

Za běžných okolností máme vyrovnanou hladinu cukru v krvi. Po jídle dochází k jejímu vzestupu a pár hodin po jídle zase klesá a my pocítíme hlad. Pokud jsou však výkyvy krevního cukru výrazné, mohou nás v běžném životě ovlivňovat. Jednou z možností je i náhlá potřeba dát si něco sladkého. 
K udržení normální hladiny cukru v krvi přispívá chrom. Pomáhá také k normálnímu metabolizmu makroživin. Bioaktivní Chrom Forte obsahuje ChromoPrecise, což jsou jediné kvasnice s organickým chromem pro kontrolu krevního cukru, které schválila EU. ChromoPrecise má až desetkrát lepší vstřebatelnost než jiné zdroje chromu, jako je například chrom pikolinát či chlorid chromitý. 

Vyhrajte balení Bioaktivní Chrom Forte 

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku. 

SOUTĚŽ!

Výherci předešlého měsíce

Výherci září 2020

Správná odpověď na minulou otázku:
Pro optimální účinek se mají pastilky Bioaktivní Influ-Zinek cucat či nechat v ústech volně rozpustit.

Přípravek Bioaktivní Influ-Zinek vyhrávají:

  • Eva Noë, Praha 7
  • Pavel Kment, Praha 4
  • Gabriela Cienciala, Smilovice

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign