DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!Soutěž na měsíc září

 

Pro paměť a krevní oběh

 

Co je Bioaktivní Biloba?

 

Bioaktivní Biloba je přírodní bylinný prostředek. Potahované tablety obsahují 100 mg rafinovaného sušeného výtažku z listů Ginkgo biloba. Mají standardizovaný obsah 24 mg ginkgoflavonoglykozidů a 6 mg terpenolaktonů. Bioaktivní Biloba pomáhá zlepšovat paměť a schopnost soustředění. Rovněž zlepšuje krevní oběh, a tím poskytuje úlevu pro studené ruce a nohy.

 

Charakteristika Bioaktivní Biloby


Bioaktivní Biloba usnadňuje průtok krve do mozku a do cév v periferních částech těla. Díky tomu jsou buňky zásobeny větším množstvím kyslíku a živin, které povzbuzují funkce mozku a těla. Vysoký obsah výtažku ginkgo biloba v každé tabletě umožňuje dosáhnout kýženého účinku přibližně po 4 týdnech užívání 1-2 tablet denně.


Teplé ruce s Bioaktivní Bilobou

            

Před užíváním Bioaktivní Biloby: Po 10 minutách se zvýšila teplota kůže z 12,6 °C na přibližně 20 °C.

           

Po užívání Bioaktivní Biloby: Po 10 minutách se zvýšila teplota kůže z přibližně 13,8 °C na asi 30,9 °C.

Termofotografie znázorňují tok krve v rukách člověka před a po užití Bioaktivní Biloby. Ruce byly ponořeny na dvě minuty do studené vody o teplotě 7 °C a chvíli poté vyfotografovány. Znovu byly ruce vyfotografovány po 10 minutách.

Co je Ginkgo Biloba?

 

Ginkgo biloba, známý také jako jinan dvoulaločný, pochází z jihovýchodní Asie. Výtažek z listů tohoto stromu se používá k léčebným účelům již po staletí. Tento strom, jenž nemá žádný příbuzenský vztah k jakémukoliv dnes rostoucímu druhu dřevin, existuje již 240 miliónů let a mluví se o něm jako o „živoucí fosilii”. Je to velmi robustní strom, snadno dorůstá do výšky 30-40 metrů.

Jinan dvoulaločný se dostal do Evropy v 17. století. Jeho charakteristické dvoulaločné listy tvaru vějířků obsahují několik aktivních složek jako například ginkgoflavonoglykozidy a terpenolaktony, které jsou považovány za látky s léčebnými vlastnostmi.


Vyhrajte balení Bioaktivní Biloba

 

Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního období. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří  vyhrají  balení tohoto přípravku.

 

 

 

doplněk stravy
 

 

Výherci předešlého měsíce

Výherci červenec a srpen 2018

Bioactive Marine Plus vyhrávají:

  • Petra Radoušová, Litoměřice   
  • Václava Moravcová, Stříbrná Skalice
  • Alena Majerníková, Štěchovice
  • Miroslav Misicka, Ostrov
  • Roman Podracký, Praha
  • Jakub Černín, Ostrava

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.