Hledat

  Search Results

  Zavřít

   

  Soutěž na měsíc prosinec-leden

  Výtažek pro podporu krevního oběhu

  Listy stromu jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) se používají v lidovém léčitelství už po staletí. Ginkgo biloba pomáhá udržet správný krevní oběh v těle, a tak je vhodná pro osoby, které mají sklon ke studeným rukám a nohám. Rovněž podporuje kognitivní funkce, jako je učení, zapamatování, pozornost, schopnost a rychlost zpracování informací, vyjadřovací schopnosti či prostorová orientace. Proto je ginkgo biloba oblíbená zejména u seniorů, studentů a manažerů. 
  Kvalitní přípravky obsahují standardizovaný výtažek z ginkgo biloby, to znamená, že každá tableta obsahuje stejné množství účinné látky. Bioaktivní Biloba obsahuje 100 mg standardizovaného výtažku. 

   

  Vyhrajte balení Bioaktivní Biloba

  Odpovězte na otázku, vyplňte své údaje a odešlete do konce soutěžního měsíce. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 soutěžící, kteří vyhrají balení tohoto přípravku.  

  SOUTĚŽ!

  Výherci předešlého měsíce

  Výherci listopad 2021

  Správná odpověď na minulou otázku:

  Bioaktivní Omega 7 obsahuje mastné kyseliny omega 3, 6, 7 a 9.  
  Přípravek Bioaktivní Omega 7 vyhrávají:

  • Iveta Šodková, Ostrava
  • Jana Kopečná, Třebíč
  • Jitka Fialová, Most

  Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich využitím pro marketingové účely spol. Pharma Nord. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.