Hledat

  Search Results

  Zavřít

  Máte vášeň pro výživu?

  Jsme rychle se rozvíjející mezinárodní farmaceutickou společností a jedním z předních evropských výrobců přípravků preventivní medicíny a doplňků stravy, kde je propagace zdravého životního stylu zcela nezbytná, a proto se snažíme komunikovat výhody nutriční intervence našimi kvalitními výrobky, které jsou doloženy vědeckým výzkumem.

  Společnost Pharma Nord poskytuje zajímavé a podnětné pracovní prostředí, nabízející celou řadu různých pracovních míst a činností. Velké množství a rozsah úkolů vyžaduje mnoho různých dovedností a kvalifikací. Z tohoto důvodu ve Pharma Nord vždy vítáme žádosti o zaměstnání, ať už na základě vypsaného výběrového řízení či kdykoliv v průběhu roku.

  Pozice v Dánsku
  Sídlo společnosti Pharma Nord je v Dánsku. Zde vyvíjíme a vyrábíme všechny přípravky Pharma Nord přímo ve vlastním výrobním závodě ve městě Vojens. Výrobní jednotka je propojena s laboratoří, která provádí kontrolní zkoušky, ale také asistuje při vývoji přípravků.

  Naše administrativní oddělení se nachází ve městě Vejle. Odtud koordinujeme a spolupracujeme s dceřinými společnostmi v mnoha zemích po celém světě v oblastech, jako je logistika, prodej, marketing, výzkum, IT, web a účetnictví.

  Pozice v jiných zemích
  Pharma Nord nabízí podnětná a zajímavá pracovní místa v týmu milých a obětavých spolupracovníků. Dobrá znalost angličtiny se očekává.

  V první řadě máme zájem o ambiciózní obchodní a edukativní reprezentanty a také o osoby zkušené v oblasti online marketingu. Zaměstnanci Pharma Nord musí mít silný zájem o oblast zdraví a wellness a ambice rozvíjet se společně s týmem za úzké spolupráce s managementem Pharma Nord v dánské centrále.

  Volné pracovní pozice

  Žádosti uchazečů o zaměstnání jsou vždy vítány.

  Pokud máte zájem přidat se k nám, můžete zaslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem a uvedením oblasti, o kterou máte zájem, na adresu společnosti Pharma Nord:
  Pharma Nord Praha s.r.o.
  Valčíkova 1149/14
  182 00 Praha 8
  Česká republika

  Obálku označte heslem “Kariéra”.

  O společnosti Pharma Nord

  Pharma Nord je jedním z předních evropských výrobců preventivních doplňků stravy a léčiv. Hlavní sídlo a výrobní závod leží v Dánsku. Spolu s 25 dceřinými společnostmi a 20 obchodními partnery v zahraničí pokrývá Pharma Nord rozsáhlou geografickou oblast své působnosti. Přípravky Pharma Nord jsou velmi dobře známy a prodávány v Evropě, na Středním východě a na rychle se rozvíjejících trzích v Asii, Rusku a ve Spojených státech.