Hledat

  Search Results

  Zavřít

  EXKLUZIVNÍ VIP PŘEDNÁŠKA


  Jak může věda zpomalit proces stárnutí člověka?

  Prof. Dr. Urban Alehagen

  Představujeme vám kardiologa a vědce, který je hlavním tvůrcem průlomové studie KiSel-10. Tato studie odhalila pozitivní vliv doplňků stravy obsahujících selen a koenzym Q10 na mikroRNA a telomery u starších osob. Výsledky byly tak přesvědčivé a komplexní, že bylo následně provedeno dalších dvacet menších studií.
  Během studie KiSel-10 bylo 443 švédským účastníkům ve věku 70 až 87 let denně po dobu čtyř let podáváno buď placebo, nebo kombinace přípravků Bio-Quinon Q10 GOLD a SelenoPrecise. Po dokončení studie byly mezi těmito dvěma skupinami zaznamenány významné rozdíly v důležitých zdravotních ukazatelích.
  Tímto však neskončilo. Deset a dvanáct let po zahájení projektu byly zkoumány vzorky krve účastníků. Tyto vzorky poskytly a stále poskytují mnoho zajímavých informací o tom, jaký vliv mají tyto dva doplňky stravy na buněčné úrovni. 

  Prof. Dr. Urban Alehagen
  Dr. Urban Alehagen je renomovaným profesorem kardiologie na univerzitě v Linköpingu ve Švédsku. Jeho odbornými specializacemi jsou vnitřní lékařství, kardiologie a odontologie. Je hlavním výzkumným pracovníkem studie KiSel-10, která se zaměřovala na zkoumání účinků suplementace selenem a koenzymem Q10. Výsledky studie byly publikovány v renomovaných odborných časopisech, což svědčí o jejich vědecké relevanci. 


  Doba trvání přednášky: 2,5 hodiny včetně občerstvení        
  Účast i občerstvení jsou zdarma.
  Simultánně tlumočeno.       

  Zaregistrujte se, prosím, co nejdříve. Počet míst je omezený. Změna programu vyhrazena.