Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

<< zpět

WEBINÁŘE 2020

Exkluzivně pro zdravotnické odborníky
Vzdělávací akce jsou akreditovány ČLnK a ohodnoceny 2 body.


Webináře trvají  max 1 hodinu i s testem. Na konci každého webináře bude aktivní políčko „test“, ve kterém je 20 otázek k tématu.
Ke splnění je nutno zodpovědět na otázky s minimální úspěšností 75%. Pokud splníte, v příštím týdnu vám odešleme certifikát o splnění a ČLnK vám připíše 2 body do celoživotního vzdělávání.


Nová témata - nové webináře pro Vás.

 

Jak přejíst depresi a nepřibrat

Spotřeba antidepresiv a léků proti úzkosti v České republice za posledních 7 let vzrostla na trojnásobek. Přestože jsou antidepresiva a psychoterapie nejdůležitější léčbou, je vhodné se zaměřit především na prevenci. Za rozvojem deprese stojí také náš životní styl a naše strava. Je čokoláda opravdu jediný způsob, jak si zvednout náladu? A které živiny jsou z pohledu duševního zdraví nejdůležitější?

Mgr. Jana Svitálková, nutriční specialistka

 


Hypertenze aneb když léky nestačí

O hypertenzi neboli vysokém krevním tlaku se hovoří jako o tichém zabijákovi. Ale opravdu zvýšený krevní tlak způsobuje mrtvici či srdeční infarkt? Je nutné u pacientů s hypertenzí snižovat krevní tlak co nejvíce? Stačí na to současné léky? Nebo je potřeba přestat solit svá jídla? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte v nadcházející webináři.

Mgr. Hana Sládková Kavínová, nutriční specialistka

 


Léto bez alergie – jde to?

Alergické potíže znepříjemňují dovolenou stále většímu množství lidí. Ti, kteří už je důvěrně znají, se na ně snaží připravit už od brzkého jara. Existuje pomoc i pro ty, kteří to tento rok nestihli? Známe i jinou cestu, než běžná antihistaminika?
Webinář představí způsoby, jak tyto letní nepříjemnosti účinně zmírnit pomocí eseciálních živin a dalších přírodních látek. Užijte si léto!

Mgr. Lenka Sobková, farmaceut

 


Mateřské mléko: nejdůležitější živiny pro dítě

Mateřské mléko obsahuje nezbytné živiny, které dítě potřebuje pro svůj správný růst a vývoj. Je nejhodnotnější výživou pro novorozence a kojence a nelze jej v plném rozsahu ničím nahradit. Jeho složení však ovlivňuje také matka, a to především svou stravou. Je tedy možné, že by některá látka mohla v mateřském mléce chybět? Můžeme kojící ženě doporučit užívání doplňků stravy?

Mgr. Šárka Matějková, nutriční specialistka