Časté dotazy při přihlašování se přes Facebook nebo Google

1. K jakým osobním údajům má Pharma Nord přístup?

- Když se přihlásíte pomocí účtu Facebook:

Když se přes Facebook přihlásíte úplně poprvé, poskytnete nám přístup k vašemu veřejnému profilu na Facebooku, který může vidět kdokoliv. Váš veřejný profil obsahuje vaše jméno, pohlaví, uživatelské jméno a ID uživatele, profilovou fotku, titulní fotku a sítě.

My si uložíme pouze vaše jméno a e-mailovou adresu.

- Když se přihlásíte pomocí účtu Google:

Když se přihlásíte přes svůj účet Google, sdílíte své Google ID, adresu URL profilu a e-mailovou adresu. My si uložíme pouze vaše jméno a e-mailovou adresu.

2. Je možné, aby Pharma Nord zveřejnil v mém profilu na Facebooku / Googlu nějaký příspěvek?

Ne, vaším jménem na Facebooku ani Googlu nemůžeme zveřejnit žádný příspěvek.

3. Kolik toho Pharma Nord s Facebookem / Googlem sdílí?

Pokud se rozhodnete přihlásit se na www.pharmanord.cz přes Facebook nebo Google, v souvislosti s vaším přihlášením se ohledně shromažďování osobních údajů a používání cookies uplatňuje jejich příslušný firemní postup. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů společnosti Facebook naleznete zde a o zásadách ochrany osobních údajů společnosti Google zde.

4. Budu se i nadále moci přihlašovat na www.pharmanord.cz, pokud smažu svůj účet na Facebooku / Googlu?

Váš účet www.pharmanord.cz odstraněn nebude, i když svůj účet na Facebooku nebo Googlu smažete. Stále budete mít možnost se ke svému účtu Pharma Nord přihlásit se stejnou e-mailovou adresou, jakou jste si zaregistrovali, když jste svůj účet vytvořili.

Pokud jste zapomněli heslo, budete ho muset obnovit. Můžete to udělat kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“.

5. Můžu změnit názor a změnit způsob přihlášení?

Ano, vždy se můžete rozhodnout použít přihlašovací metodu Pharma Nord namísto přihlašování přes Facebook nebo Google. Pokud jste zapomněli heslo, budete ho muset obnovit. Můžete to udělat kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto Smluvních podmínek, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.