Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

 

Pomozte nám zlepšit naše přípravky. Vyplňte dotazník, připojte svůj příběh a odešlete jej. Každý měsíc odměníme 5 výherců třemi přípravky Pharma Nord dle vlastního výběru.

Děkujeme všem za vyplnění dotazníku "Příběh Pharma Nord".

 

Výherci za měsíc říjen:

Kristýna Adámková, Praha 9

Ivana Melicharová, Kladno

Lucie Šicová, Brno

Petra Schneiderová, Frýdek-Místek

Milena Virtová, Jílové u Prahy

Počátkem každého měsíce se pak můžete těšit na dalších 5 výherců.

 
Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek o zdraví a nabídek od společnosti Pharma Nord formou e-mailu nebo dopisu, vše bez poplatku. Zasílání lze kdykoli bezplatně odhlásit. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.pharmanord.cz/vyhraj počátkem každého měsíce a konktaktováni prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Každý účastník (bydliště v ČR a SR) musí být zaregistrován na našich stránkách www.pharmanord.cz. Do soutěže se lze přihlásit během jednoho roku po datu spotřeby uvedeného přípravku. Zúčastnit se je možné pouze jednou na jeden zakoupený produkt. Výhra bude doručena na adresu, která je uvedena v osobním profilu. Pokud si nepřejete dostávat jakékoli informace, kontaktujte nás na výše uvedené adrese, na bezplatné zelené lince 800 100 622  nebo e-mailem na bioaktivni@pharmanord.com.
Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign