Hledat

  Search Results

  Zavřít

  Balení tuby Bioaktivní Q10 zubní pasty Zymbion


  Klinicky testovaná zubní pasta s Q10 pro zuby a dásně

  Kosmetický přípravek

  • Zpevňuje zuby a dásně.
  • Zvyšuje množství koenzymu Q10 v ústech na úroveň hladiny Q10, která se nachází v dásňových kapsách kolem zdravých zubů.
  • Obsahuje patentovanou recepturu koenzymu Q10 a fluoridu.
  • Snížený obsah abrazivních (brusných) látek.
  • Nepěnivá - neobsahuje lauryl sulfát.
  • Se svěží příchutí máty.
    
  Read moreShow less

  Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion

  Pharma Nord

  Produktová informace

  Produktová informace:
  Bioaktivní Q10 Zubní pasta Zymbion se používá k čištění zubů 2x denně. Určeno pouze pro dospělé.
  Snížený obsah brusných látek.
  Obsahuje fluorofosforečnan sodný.

  Uskladnění:
  Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah slunečního světla. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

  75 ml

  Složení:
  Sorbitol, aqua, calcium carbonate, glycerin, butyrospermum parkii butter, cellulosegum, sodium monofluorophosphate, aroma,
  sodium lauryol sarcosinate, ubiquinone (Q10), collagen, sodium saccharin, citric acid, sodium benzoate, CI 77007, Limonene.

  Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion

  Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion s peprmintovou příchutí obsahuje patentovanou recepturu koenzymu Q10, fluoridu a lauryl sarkosinátu. Zymbion zvyšuje hladinu Q10 v ústech na úroveň hladiny, která se obyčejně nachází ve zdravých dásních kolem zubních kořenů.

  Neobsahuje lauryl sulfát sodný

  Zymbion je vyroben bez pěnivého prostředku lauryl sulfátu sodného (SLS). Kromě zubních past se lauryl sulfát sodný normálně používá v šamponech a holicích pěnách, protože houstne a pění. Tuto látku se obecně nedoporučuje užívat, pokud máte v ústech bolavé ranky či puchýřky. Namísto SLS je v Zymbionu obsažen málo pěnivý prostředek lauryl sarkosinát sodný.

  Mladá žena v županu si čistí zubyJak používat zubní pastu Zymbion

  Kartáčkem provádějte krouživé pohyby po dásních a zubech, jako kdybyste je masírovali. Místo zubního kartáčku můžete použít i prst. Zajistěte, aby se zubní pasta s Q10 dostala do dásňových kapes. Zymbion obsahuje také látky, které vyčistí zuby. Zymbion nevytváří moc pěny, proto není nutné si po čištění vyplachovat ústa vodou. Pouze vyplivněte zbytek zubní pasty z úst. Pasta v ústech pouze zanechá svěží příchuť máty.

  Q10 a krvácející dásně

  Ilustrační obrázek zubu a šipek Q10 směřujících k dásnímHladina koenzymu Q10 je ve zdravé tkáni dásní výrazně vyšší než v dásních nemocných. Klinické studie ukazují, že užívání koenzymu Q10 v kapslích může tuto hladinu zvýšit. Studie také ukazují, že hladinu Q10 zvyšuje i přímá lokální aplikace koenzymu Q10 v ústech. Na základě tohoto pozorování byla vyvinuta Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion. Ve studiích se Zymbionem je vidět, jak se zvyšuje množství koenzymu Q10 kolem zubních kořenů na úroveň hladiny Q10, již mají zdravé dásně. Dokonce se může zvýšit i nad úroveň této hladiny. Tento nárůst trvá déle než hodinu poté, co si zuby vyčistíte. Kombinací čištění zubů zubní pastou Zymbion a užívání kapslí Bioaktivní Q10 (Super, GOLD) se účinek ještě zvýší a toto zlepšení vydrží ještě déle.

  Používání zubní pasty s obsahem Q10 může pomoci obnovovat přirozenou rovnováhu mikroorganizmů v ústech, a to pomáhá udržovat dásně zdravé.

  Souhrnně lze říci, že Zymbion - případně s pomocí kapslí Bioaktivní Q10 (Super, GOLD) - podporuje zdravou ústní mikroflóru. Jakmile je rovnováha mezi škodlivými a propěšnými bakteriemi v ústní dutině uvedena do normálu, sníží se riziko krvácení dásní. Rovněž pomáhá snížit výskyt bakterií způsobujících vznik zubního kazu.

  Co je Q10?

  Koenzym Q10 (známý také jako Q10) je vitaminu podobná látka, která je nezbytná pro buněčný energetický metabolizmus. Ústní sliznice obsahuje jak prospěšné, tak škodlivé druhy bakterií. Zvýšení hladiny Q10 v ústech má pozitivní účinky na prospěšné ústní bakterie.

  Velmi bezpečná látka

  Studie prokazují, že užíváte-li Q10 i po delší časové období, nemá to žádný dopad na vlastní tvorbu této látky v těle.

  Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion obsahuje 0,5 % koenzymu Q10. Tato speciální zubní pasta přináší zdraví vašim zubům a dásním a vám dobrý důvod častěji se usmívat.