Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Proč je přírodní energie lepší a bezpečnější?
Lidé neustále hledají nové způsoby, jak získat více energie, nicméně energetické nápoje opravdu nejsou tou nejlepší volbou. Zdravotní portály odkazují na novou americkou studii, která poukazuje na fakt, že jedna dávka může za určitých okolností vyvolat infarkt. Zdá se, že problém nesouvisí s kofeinem, ale s dalšími látkami v těchto nápojích. Pokud chcete zvýšit energii, je lepší držet se přírodních produktů, jako je Bioaktivní Q10, který je lidskému tělu vlastní.

Tělo má neustálou potřebu energie a mnoho lidí volí pouze ''rychlé'' způsoby jejího doplňování a to právě ve formě enegetických nápojů. Jak jsme se dočetli v článku: ''Vědci varují – energetické nápoje nejsou jen zdraví škodlivé, ale životu nebezpečné a tato cesta má bohužel jen jeden konec – mrtvice'' varují Australští vědci s poznámkou, že toto varování platí pro starší i mladší osoby.

Americká studie paní Dr. Emily Fletcher a pana Dr. Davida Grant ze zdravotnického centra (US Air Force Medical Center) ukázala, že příjem 946ml energetického nápoje může způsobit abnormální srdeční činnost, která ale nebyla pozorována při konzumaci stejného množství kofeinu. Takové nápoje se rozhodně nedoporučují dětem, dospívajícím a osobám trpícím srdečním nebo nervovým onemocnění.

Zdroje novinek naleznete ve spodní části zpravodaje.

 

Držte se dále od stimulantů

Jaké jsou tedy alternativy, pokud chceme mít více energie? Ukázalo se, že mnohem rozumnější volbou je koenzym Q10. Bioaktivní Q10 je čistý koenzym s vitaminem C, který pomáhá snižovat únavu a podporuje správný metabolismus buněk.

Díky této přírodní volbě si můžeme udržet správnou hladinu energie bez stimulačních syntetických látek, které mají negativní vliv na biochemické činnosti těla.

 

Q10 se přirozeně vyskytuje v našich buňkách

Vitamin C má v lidském těle mnoho funkcí, jako například podporu imunitního systému a správnou syntézu kolagenu.

Koenzym Q10 je sloučenina, která se vyskytuje uvnitř ''malých elektrárnách'' v našich buňkách a srdci a protože srdeční sval musí produkovat obrovské množství energie, kvůli srdeční činnosti, potřebuje této látky dostatečné množství.

 

Výzkumná dokumuntace

Bioaktivní Q10 Gold byl testován v mnoha vědeckých studiích. Výzkumníci si vybrali tento konkrétní přípravek díky komplexní dokumentaci o své kvalitě, biologické dostupnosti a bezpečnosti.

Dvě nejznámnější studie, ve kterých byl použit Bioaktivní Q10 Gold byly:

Q-Symbio - byla publikována v roce 2014 ve Journal of the American College of Cardiology, Heart Failure a stále přitahuje značný zájem po celém světe.

KiSel-10 -  byla publikována v International Journal of Cardiology v roce 2013. Švédští vědci  zde zkoumali Bioaktivní Q10 Gold společně s Bioaktivní SelenoPrecise, zkoumali velké skupiny starších žen a mužů.

KiSel-10 a Q-Symbio jsou studie, ve kterých se ukázalo, že jsou průkopnickými studiemi, zabývající se udržením kvality života.

Pro více informací navštivte: www.pharmanord.cz

 

Nový Pharma Nord věrnostní program

Sbírejte kartičky z přípravků Pharma Nord!
V průběhu akce "PŘÍPRAVEK ZDARMA" může každá domácnost (jedna poštovní a e-mailová adresa) získat jeden z vyobrazených přípravků zdarma.

Pokud máte kartiček více, přihlašte se na
www.pharmanord.cz/pointshop. Při prvním přihlášení obdržíte 60 bodů. Kódy z kartiček vložte zde. Hodnota přípravku v Point Shopu je udána v bodech. Po nasbírání potřebného množství bodů si můžete vybrat libovolný přípravek a my Vám jej zašleme zcela zdarma.

Přejít do PointShopu
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroje:
Poradnikzdrowie.pl
CNN
Rungo.cz