Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Dánský koncept spalování tuků vyhrává ocenění 03.2011

Dánský koncept spalování tuků vyhrává ocenění


Již pátý rok po sobě byla v Polsku udělena přípravku Bioaktivní C.L.A. Booster/C.L.A.+T cena „Nejlepší přípravek na hubnutí”.

Vypadá to, že polští lékárníci jsou zajedno v tom, co doporučit zákazníkům, kteří mají problém s váhou či obecně se svojí postavou. Již pátý rok za sebou vyhrál dánský přípravek Bioaktivní C.L.A. Booster/C.L.A.+T ocenění v každoročním průzkumu maloobchodníků uspořádaném časopisem Świat Farmacji (Lékárenský svět). Tento přípravek vlastně v letošním roce vyhrál ceny dvě,  jelikož se umístil nejvýše v žebříčku dvou kategorií: „Nejlepší přípravek na hubnutí” a „Nejlepší přípravek proti celulitidě”.

Časopis Świat Farmacji rozesílá každý rok všem lékárnám v Polsku dotazník, ve kterém zjišťuje, kterým přípravkům jsou lékárny nejvíce nakloněny při doporučování na konkrétní účely. Podle všeho je Bioaktivní C.L.A. Booster/C.L.A.+T přípravek, jenž většina lékáren považuje za užitečný a vhodný jako spalovač tuků.

Bioaktivní C.L.A. Booster/C.L.A.+T obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou (CLA) a výtažek ze zeleného čaje (GTE) v měkkých želatinových kapslích. Tato formule spolu s pravidelným cvičením urychluje proces spalování tuků.

březen 2011
 

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign