Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

Klinicky testovaná péče o pleť, vlasy a nehty

Specificky vybraná paleta vitaminů, minerálních látek, mastných kyselin a bylinných výtažků pro péči o pleť, vlasy a nehty

 

 

Doplněk stravy

 • Snižuje tvorbu vrásek.
 • Posiluje pleť, vlasy, nehty a buňky sliznice.
 • Podporuje normální tvorbu kolagenu.
 • Podílí se na udržování energetického metabolizmu.
 • Obsahuje SelenoPrecise, který podporuje správně fungující imunitní systém.
 • Dále obsahuje vitamin E, C, biotin, Bio-Marine Complex, Pycnogenol, křemík a rostlinné výtažky (s lykopenem a antocyanidiny).
 • Vědecky ověřeno.
 • Vyrobeno v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou.
   

Pro více informací klikněte zde.

Evelle

Pharma Nord

60 tbl

Kč 1,649.00

See related categories

[Bylinné přípravky|, Krása, zrak|]
Vytisknout stranu
Obsah v 1 tabletě:     % denní doporučené dávky v 1 tabletě:
kolagen 11,5 mg   není stanovena
extrakt z přesličky 40,0 mg   není stanovena
extrakt z rajčat 33,3 mg   není stanovena
vitamin C 30,0 mg   37,5 %
extrakt z borůvek 15,0 mg   není stanovena
Pycnogenol® 10,0 mg   není stanovena
vitamin E 5,0 mg a-TE 41,7 %
zinek 3,75 mg   37,5 %
biotin 80,0 μg   160 %
selen 25,0 µg   45,5 %

Produktová informace

Doporučená dávka:
Dospělí 2 tablety denně, děti od 3 let věku 1 tabletu za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Užívejte s větším množstvím vody. Není určeno dětem do 3 let věku. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 ºC). Ukládejte mimo dosah dětí.
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na zadní straně obalu.

Složení:
plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460),

ostatní živiny: extrakt z chrupavky mořských živočichů, extrakt Equisetum arvense L., extrakt Lycoperssicum aesculentum L., vitamin: kyselina askorbová, minerály: glukonan zinečnatý, kvasnice obohacené selenem (SelenoPrecise® yeast), potahová vrstva: hydroxypropylmethylcelulóza (E 464), ostatní živiny: extrakt Vaccinium myrtillus, extrakt z Pinus pinaster, vitamin: d-α-tokoferol acetát, potahová vrstva: talek (E 553b), barvivo: oxid titaničitý (E 171), lykopen (E 160d), zpevňující látka: oxid křemičitý (E 551), protispékavá látka: stearát hořečnatý (E 470b), barvivo: lutein (E 161b), aroma: vanilin, barvivo: směs karotenů (E 160a), vitamin: D-biotin

Evelle

Evelle je moderní koncept krásy, který byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky a který může být označen za průlom v boji se stárnutím pokožky. Po celá desetiletí se vědci snažili izolovat látky, které se zdají být důležité pro obnovu buněk pleti. A právě porozumění procesům regenerace je základem receptury Evelle.

Evelle obsahuje unikátní komplex revitalizačních látek, které ovlivňují a podporují zdraví pleti zevnitř. Evelle je koncipováno pro ty, kteří chtějí využít co nejvíce své vlastní přirozené krásy. Receptura je založena na jednom z hlavních principů péče o krásu – ovlivňovat vzhled zevnitř. Všechny látky byly pečlivě vybrány na základě jejich účinku na pleť, vlasy a nehty. Pravidelným užíváním Evelle získáte pro svůj vzhled optimální podmínky.


Přípravek nové generace pečující o krásu pleti

Část každodenní péče o pleť představují různé hydratační krémy a emulze podporující hebkost pleti, které se aplikují zvenku. Zaměřují se na ty vrstvy pokožky, jež jsou nejblíže jejímu povrchu. Chcete-li ovlivňovat spodní vrstvy pokožky, které udržují elasticitu pleti, musíte na to jít zevnitř.


Evelle obsahuje 10 bioaktivních látek, které byly vybrány pro své biologické vlastnosti:

 • Podporují biologické procesy ve spodních vrstvách pokožky tím, že podporují tvorbu nových zdravých kožních buněk.
 • Chrání kožní buňky a jejich membrány proti škodlivým účinkům volných radikálů.
 • Mírní negativní vlivy znečištěného životního prostředí, UV záření a jiných faktorů, které mohou pleť poškozovat.


Evelle obsahuje Bio-Marin Complex, rostlinné výtažky s bioaktivními isoflavonoidy, přírodní karotenoidy, vitaminy a minerály. Některé z těchto látek jsou důležitými antioxidanty.

Účinek můžete očekávat přibližně po 12 týdnech každodenního užívání. Chvíli trvá, než se začnou stimulovat biologické procesy zahrnující například řízení produkce nových kožních buněk, podporu tvorby kolagenu v těle či povzbuzení obranného mechanizmu, jenž přispívá k ochraně kožních buněk.

Fakta o aktivních složkách v Evelle

Vitamin C

Vitamin C je ve vodě rozpustný vitamin, který chrání buňky těla před oxidačním stresem. Podporuje syntézu kolagenu v těle a je schopen v těle obnovovat poškozený vitamin E.


Vitamin E

Vitamin E je v tucích rozpustný vitamin, který také chrání buňky těla před oxidačním stresem. Rovněž pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti, její elasticitu a pružnost.


Biotin

Biotin je ve vodě rozpustný vitamin B, jenž je součástí metabolizmu našeho těla. Je důležitý pro normální fungování kůže a buněk sliznic a stejně tak přispívá k udržování zdravých vlasů.


Zinek

Zinek je stopový prvek s antioxidačními vlastnostmi. Podporuje na dvě stě různých enzymů v těle. Zinek se účastní syntézy DNA v těle a buněčného dělení. Navíc je v organizmu důležitý pro metabolizmus mastných kyselin a vitaminu A. Zinek rovněž přispívá k udržování zdravé pleti, vlasů a nehtů.


Selen

Selen je stopový prvek a antioxidant, což znamená, že pomáhá chránit buňky těla před poškozováním vlivem oxidačního stresu. Selen je také důležitý pro vlasy a nehty. Evelle obsahuje SelenoPrecise, patentovaný dánský selen vázaný na kvasnice.


Výtažek z hlubokomořských ryb

Obsahuje řadu látek důležitých pro elasticitu a přirozenou hydrataci kůže.


Extrakt z přesličky

 

Bohatý zdroj organicky vázaného křemíku, což je jeden z velmi důležitých stopových prvků. Tkáně, které v našem těle obsahují nejvyšší koncentraci křemíku, jsou kůže, pojivové tkáně, šlachy a tepny.


Extrakt z rajčat

Bohatý a biologicky dostupný zdroj lykopenu, rostlinného pigmentu a karotenoidu. Lykopen je spřízněný s beta-karotenem. Lykopen je biologicky dostupná látka, která se přirozeně vyskytuje v tkáních a v plazmě lidského těla.

 

Extrakt z borůvek

Obsahuje některé vysoce aktivní složky jako modročervené barvivo, které se nazývá anthocyanidin a ptereostilben.


Extrakt z francouzské přímořské borovice (Pycnogenol®)

Obsahuje speciální skupinu ve vodě rozpustných, přirozeně se vyskytujících bioflavonoidů.