Hledat

  Search Results

  Zavřít

  WEBINÁŘE


  Víte, že naše strava má velký vliv na náš imunitní systém? A jaká dieta je ta správná? Na tyhle, ale i další otázky najdete odpověď na našich webinářích, které pořádáme pro širokou veřejnost.
   


   

  1) JAK PEČOVAT O NAŠI IMUNITU?

  Mgr. Lenka Musilová
  Farmaceutka a výživová poradkyně

  Kdo z nás by nechtěl mít obranyschopnost, která snadno odolává každodennímu náporu virů a bakterií? Imunita je systém, o který je třeba se pravidelně starat. Nejenom kvalitní výživa, ale také dobrý spánek nebo pravidelný pohyb má na ni velký vliv. Věděli jste, že také stres výrazně snižuje naši obranyschopnost? O způsobech, jak o imunitu pečovat, aby fungovala správně a v náš prospěch, si budeme povídat na tomto webináři.


  Termín webináře: 14.03.2024 v 18:00
  Doba trvání: 45 minut
  Účast je zdarma.


   


   

  2) VÝŽIVOVÁ DOPORUČENÍ: JAK JE TO SPRÁVNĚ?

  Bc. Kateřina Erlichová
  Nutriční terapeutka ve společnosti Pharma Nord

  Dnešní doba nám přináší mnoho informací z oblasti výživy. Internet, televize, časopisy nebo rádia nás každý den zahlcují novými poznatky. Jak ale rozeznat, které výživové doporučení je to správné a čemu můžeme věřit?
  Poslechněte si webinář a naučte se, jak se vyznat v jednotlivých makroživinách a doplňcích stravy. Je nutné vynechávat sacharidy, tuky či bílkoviny ze zdravého stravování? A mají být doplňky stravy součástí vyváženého a pestrého jídelníčku?


  Termín webináře: 29.04.2024 v 18:00
  Doba trvání: 45 minut    
  Účast je zdarma.