Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

BIOAKTIVNÍ DOPLŇKY STRAVY JSOU BEZLEPKOVÉ

U každého doplňku stravy musíte mít jistotu, že se jedná o kvalitní přípravky s vysokou biologickou dostupností – tedy vysokou vstřebatelností v těle. Především pro skupinu celiaků je důležitá nepřítomnost lepku. Proto jsou vhodné právě ty doplňky stravy, které mají certifikát – GLUTEN FREE.

Bioaktivní doplňky stravy od Pharma Nord jsou certifikované doplňky stravy bez lepku.
Pharma Nord je dánská společnost, která vyrábí a vyvíjí výživové doplňky. Na trhu je již od roku 1982 a nabízí řadu bioaktivních mezinárodně uznávaných přípravků.
Seznamte se s bioaktivními doplňky stravy zde.

Pokud trpíte celiakií, je velmi důležité zajistit si řádný příjem selenu. Selen je živina, která hraje zásadní roli ve zdraví každého z nás.
Dlouhodobá zdravotní absence této živiny, může mít vážné důsledky, neboť tento prvek je zásadní pro funkci 25 proteinů, obsahující molekulární strukturu – selenoproteiny. Tyto proteiny závislé na selenu zajišťují v těle tyto funkce:

  • normální fungování imunitního systému
  • normální funkci štítné žlázy – neboli metabolizmu
  • ochranu buněk před oxidativním stresem
  • zdravé vlasy, nehty

Tyto tvrzení jsou v souladu s nařízením EU

Zdravotnické orgány v Evropě doporučují, aby lidé ve stravě přijímali přibližně 70 mikrogramů selenu denně. Studie dokazují, že až 100 mikrogramů je dostačující, většina Evropanů však spotřebuje zhruba poloviční dávku. Je to způsobeno nízkou hladinou selenu v půdě - intenzivním používáním zemědělských metod a umělých hnojiv. Lidské tělo nemůže produkovat selen samo o sobě, a tak je odkázáno na příjem selenu ze stravy.

Více o Bioaktivní Selen+Zinek zde

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign