Hledat

  Search Results

  Zavřít

  Buďte fit 24 h denně

  Doplněk stravy

  S CLA, výtažkem ze zeleného čaje a L-karnitinem. Každodenní užívání tohoto přípravku v kombinaci se cvičením a zdravou stravou vám může přinést tyto výhody: 

   

  • lepší poměr tuků a svalů

  • větší zpevnění

  • zvýšený metabolizmus

   

  Read moreShow less

  Bioaktivní Duo Slim

  Pharma Nord

  Účinné látky:
  v 1 kapsli:
  ve 100 gramech:
  % referenční hodnota příjmu v 1 kapsli:
  konjugovaná linolová
  kyselina (CLA)
  600 mg 59,2 g není stanovena
   
  v 1 tabletě:
  ve 100 gramech:
  % referenční hodnota příjmu v 1 tabletě:
  výtažek ze zeleného čaje 375 mg 46 g není stanovena
  L-karnitin 150 mg 18,4 g není stanovena
  Výživové hodnoty:              v 1 kapsli:     v 1 tabletě:                           
  energetická hodnota               32 kJ/7,7 kcal      5,4 kJ/1,3 kcal  
  bílkoviny 132 mg 39 mg  
  sacharidy 88 mg 120 mg  
  vláknina 0 mg 111 mg  
  tuky 750 mg 21 mg  

  Produktová informace

  Doporučená dávka:
  Dospělí 2 bílé tablety ráno a 4 kapsle večer. Užívejte během jídla.
  Denní dávku tablet se doporučuje rozložit do více dávek užitých spolu s jídlem.
  Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

  Není určeno pro děti do 12 let.

  Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

  Uskladnění:
  Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C), mimo dosah přímého slunečního světla.
  Ukládejte mimo dosah dětí!
  Doba minimální trvanlivosti je uvedena na spodní straně obalu.

  Hmotnost obsahu:
  60 kapslí = 60,8 g (± 7,5 %)
  30 tablet = 24,5 g (± 5 %)

  Složení tablety:
  aktivní látky: výtažek ze zeleného čaje, L-karnitin-L-tartrát; plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460), fosforečnan vápenatý (E 341); protispékavé látky: oxid křemičitý (E 551), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b); lešticí látky: uhličitan vápenatý (E 170i), hydroxypropylmethyl celulóza (E 464); potravina: zein (kukuřičný protein).

  Složení kapsle:
  aktivní látka: mastné kyseliny z oleje ze semen světlice barvířské; obal kapsle: želatina; zvlhčující látky: glycerol (E 422), purifikovaná voda; barvivo: amoniakový karamel (E 150c).

  Doporučuje se v návaznosti na aktivní pohyb a úpravu dietního režimu. Doporučená doba aktivní činnosti je nejméně 30 minut denně.

  Bioaktivní Duo Slim

  Bioaktivní Duo Slim je doplněk stravy se třemi účinnými látkami. Bílé tablety obsahují zelený čaj a karnitin a tmavé želatinové kapsle obsahují CLA (konjugovanou kyselinu linolovou) ze světlicového oleje.

  Tablety se užívají přes den, nejlépe před obědem, a zapíjejí velkou sklenicí vody. Večer, nejlépe před večeří, se užívají kapsle – polykejte je celé a zapijte velkou sklenicí vody. Nejlepší výsledky dosáhnete v kombinaci s vyváženou stravou a pravidelným cvičením.

  Těhotenství a kojení
  Vzhledem k tomu, že nejsou k dispozici žádné studie o účincích přípravku Bioaktivní Duo Slim během těhotenství a kojení, nedoporučujeme přípravek užívat těhotným ani kojícím ženám.

  Tři účinné látky

  CLA
  CLA (konjugovaná kyselina linolová) je přirozeně se vyskytující polynenasycená mastná kyselina nacházející se v mase přežvýkavců (krávy, ovce atd.) a v mléčných výrobcích z těchto zvířat. CLA je také přirozenou součástí naší stravy. Tvoří se v bachoru pasoucího se skotu procesem, při kterém se kyselina linolová z trávy přeměňuje na CLA. Mezi nejlepší zdroje CLA patří hovězí a mléčné výrobky, jako je mléko, sýr a jogurt. Existuje mnoho různých variant CLA, které mají také různé účinky v těle. Bioaktivní Duo Slim obsahuje izomery CLA T10, C12 a C9, T11. CLA použitá v tomto přípravku pochází ze semen byliny světlice barvířské. CLA je potravinářská přídatná látka s certifikací GRAS (tzn. že je obecně uznávaná jako bezpečná).

  Výtažek ze zeleného čaje
  Extrakt ze zeleného čaje je obzvláště populární mezi lidmi, kteří drží dietu. Má vysoký obsah účinné látky epigalokatechin galát (EGCG). Přírodní extrakt ze zeleného čaje s EGCG pomáhá zlepšit metabolizmus a přispívá k oxidaci tuků.

  KarnitinMladá žena posiluje s fitness činkami

  Karnitin je neesenciální, ve vodě rozpustná aminokyselina. „Neesenciální“ v tomto kontextu znamená, že tělo je za normálních okolností schopné syntetizovat karnitin v játrech a ledvinách pomocí aminokyseliny lysinu. Pokud by tělo nebylo schopné produkovat karnitin, byl by to vitamin B.

  Vlastní produkci karnitinu v těle napomáhá další aminokyselina methionin a vitamin C. Kromě toho se železo, vitamin B6 a niacin účastní několika enzymatických procesů. L-forma karnitinu je jediná, která má pro člověka význam.

  Většina zásob karnitinu v těle je uložena ve svalové tkáni, včetně srdečního svalu. Normální semenná tekutina také obsahuje karnitin.

  Naše hladina karnitinu s rostoucím věkem klesá.  

  Ze stravy získáváme asi 75 % karnitinu. Největším zdrojem jsou mléčné výrobky a červené maso, zejména jehněčí, zvěřina a hovězí maso. Karnitin se v rostlinných bílkovinách vyskytuje pouze v omezeném množství, a proto mají vegetariáni (a vegani) často mnohem nižší hladinu této aminokyseliny.

  Karnitin v přípravku Bioaktivní Duo Slim je čistý, přírodně identický L-karnitin.

  Vaše efektivní podpora

  Vyhněte se chutím na sladké

  Chrom podporuje normální hladinu cukru v krvi. Chrom je stopový prvek podílející se na normálním metabolizmu makroživin z potravy, což je klíčový faktor při přeměně cukrů a tuků v těle.

  Krevní cukr je běžný termín pro hladinu glukózy v krvi, která je zdrojem energie v těle. Hladina glukózy stoupá po jídle a následně klesá, když je glukóza buňkami vstřebána. Riziko zvýšené chuti na sladké je největší, když je hladina cukru v krvi nízká. Proto je žádoucí udržovat hladinu glukózy v krvi během dne bez nadměrných výkyvů.

  Tablety Bioaktivní Chrom Forte obsahují 100 mikrogramů chromu organicky vázaného na kvasnice (ChromoPrecise®) , které mají až 10krát lepší biologickou dostupnost (vstřebatelnost) než jiné zdroje chromu.

  Zamezte „jo-jo efektu“Zrcadlový odraz štíhlé ženské postavy v džínách

  Lidem, kteří drží dietu, často skáče hmotnost nahoru a dolů jako jo-jo. Kilogramy, které zhubli, zase rychle nabydou zpět. Znovu se pokoušejí zhubnout a výsledek je opět stejný. A tak to může pokračovat navěky.

  Doplněk stravy s CLA a extraktem ze zeleného čaje může podpořit metabolizmus a pomoci tělu snadněji oxidovat tuky. To vám nakonec pomůže k pevnějšímu a štíhlejšímu tělu.


  Kombinujte s cvičením

  Obecně je vhodné kombinovat extrakt ze zeleného čaje s pravidelným cvičením. Cvičením stimulujete svaly, aby spalovaly tuky, a viditelné výsledky pak podpoří vaši motivaci. Je důležité soustředit se méně na váhu a více na pevnost a vzhled postavy. Nezapomeňte, že svaly váží víc než tuk. Když nahradíte tuk štíhlou svalovou hmotou, vaše hmotnost se nemusí příliš snížit. Dokonce můžete i trochu přibrat. Ale protože se jedná o svalovou hmotu, postava vypadá lépe a svalovina vám pomůže si štíhlost udržet i v budoucnu. Koneckonců, svalová hmota spaluje tuky, zatímco tuková tkáň prostě drží.

  Oficiální zdravotní tvrzení

  Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) vyhodnotil poznatky o výtažku ze zeleného čaje obsaženém v tomto přípravku a uznal tato tvrzení:

  •  Přírodní extrakt ze zeleného čaje s EGCG podporuje metabolizmus a přispívá k oxidaci tuků.