Hledat

  Search Results

  Zavřít

  Na této stránce naleznete Smluvní podmínky pro nákupy provedené na pharmanord.cz. Veškeré smluvní podmínky zde byly shromážděny, aby vám poskytly rychlý přehled o právech, která jako on-line zákazník máte.

  Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto Smluvních podmínek, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

  DOPRAVNÉ – vždy zdarma

  Společnost Pharma Nord zpravidla vyřizuje všechny objednávky následující pracovní den po jejím obdržení.

  Ve společnosti Pharma Nord neplatíte poplatek za dopravu zboží.

  Zboží bude dodáno na místo určení zvoleným způsobem dodání podle objednávkového formuláře (doručujeme prostřednictvím České pošty nebo PPL). Česká pošta  doručuje formou „Balík do ruky“ nebo „Balík na poštu“.  Objednávky z věrnostního programu Point Shop zasíláme formou Doporučené psaní.

  OBJEDNÁNÍ

  Na pharmanord.cz/e-shop si můžete vždy objednat všechny položky uvedené na našich webových stránkách. Máte-li jakékoli dotazy, můžete nás kdykoli kontaktovat na bezplatné zákaznické lince 800 100 622 od pondělí do pátku mezi 9:00 a 17:00. Písemně nás můžete kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.

  Všechny ceny zahrnují 15 % nebo 21 % DPH a jsou v Kč. Ceny platí v rámci České a Slovenské republiky.

  PLATBA

  1. Na pharmanord.cz máte možnost zaplatit následujícími platebními kartami:

  • VISA
  • MasterCard
  • Maestro

  Za platbu nebude účtován žádný poplatek.

  Při použití kreditní karty jste chráněni proti podvodům. Všechna data vyměňovaná mezi Vaším počítačem a webovou stránkou společnosti Pharma Nord jsou šifrována. Údaje o platbách jsou také šifrovány a zasílány přímo našim certifikovaným partnerům. Ani Pharma Nord ani jiní nemají možnost data číst.

  Cena zboží se odečte pouze tehdy, když je zboží odesláno z firmy Pharma Nord. Společnost Pharma Nord nikdy nemůže účtovat větší částku, než jste schválili v době nákupu.

  2. Zboží je možné platit také převodem z účtu nebo formou dobírky při při převzetí.

  3. Při objednávce zboží na Slovensko je faktura vystavena v CZK. Optimální formou úhrady je platba platební kartou. Přepravce PPL umožňuje také převzetí zboží při platbě dobírkou. Částka je automaticky převedena přepravcem na EUR. Upozorňujeme, že  díky kurzovým rozdílům se může fakturovaná částka lišit.

  Internetový obchod Pharma Nord Praha s.r.o. je plně v souladu s legislativou České republiky.

  REKLAMACE

  Stížnost na produkt, který jste zakoupili prostřednictvím pharmanord.cz, směřujte prosím vždy na nás.
  Zákaznický servis, bezplatná telefonní linka 800 100 622 je v provozu každý všední den od 8 do 17 hodin.

  Informace o subjektech pro řešení sporů

  Pokud jsme odmítli vaši stížnost ohledně zboží, které jste u nás zakoupili, můžete podat stížnost zde:

  Česká obchodní inspekce                                                                               
  Štěpánská 567/15                                                                                                                             
  120 00 Praha 2

  Stížnost můžete podat online na www.coi.cz.

  VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  Každou položku nakoupenou na pharmanord.cz/e-shop můžete do 30 dnů od jejího doručení vrátit za plnou náhradu. Náklady na vrácení (poštovné) zaplatíme v případě, že nutnost vrácení je výsledkem naší chyby. Pokud jste obdrželi poškozený, vadný nebo nesprávný produkt, vyměníme ho bez nákladů. Vezměte však na vědomí, že pokud odmítnete zásilku převzít nebo vrátíte-li zboží neotevřené, budeme vám účtovat dopravné.

  V kterých případech nemůžeme akceptovat vrácení zboží:

  • každá položka, která je vrácena více než 30 dní po dodání.
  • jakýkoli produkt, který byl otevřen a došlo k poškození obalu.
  • jakýkoli produkt, který není v původním stavu, je poškozený nebo jehož část chybí a není tak možné jej prodat.

  ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Nejen kvalita a bezpečnost našich přípravků jsou pro společnost Pharma Nord základními hodnotami.  Také on-line bezpečnost je pro nás nesmírně důležitá, pokud jde o ochranu soukromí návštěvníků našich webových stránek. Níže se můžete dozvědět více o tom, jakým způsobem zpracováváme vaše osobní údaje, jak se zaměřujeme na vaše dotazy a také zdali naše webové stránky používají cookies.

  Když navštívíte pharmanord.cz nebo objednáte prostřednictvím našeho internetového obchodu, zpracováváme vaše osobní údaje, jak je popsáno níže. V této souvislosti jsme podle platné legislativy správcem vašich osobních údajů. Můžete si vyžádat další informace o tom, jak nakládáme s vašimi osobními údaji a jak je následně zpracováváme prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

  Jsou dvě možnosti, jak nechat své osobní údaje z našeho webu smazat či anonymizovat:

  1. Automaticky: Můžete zadat automatické vymazání svých osobních údajů pomocí funkce „Smazat účet“, kterou najdete po přihlášení do svého účtu v "Nastavení účtu". Máte možnost ponechat odběr newsletteru nebo ho zrušit spolu se všemi svými osobními údaji uloženými společností Pharma Nord. Poté budete muset potvrdit žádost o smazání údajů v e-mailu, který obdržíte.

  2. Manuálně: Můžete požádat o vymazání osobních údajů na webové stránce www.pharmanord.cz/kontakt výběrem předmětu „Žádost o přístup k osobním údajům nebo jejich smazání“ a vyplněním formuláře. Na vaši žádost odpovíme co nejdříve, nejpozději však do 30 dnů. V některých případech vás můžeme požádat o potvrzení vaší totožnosti nebo o poskytnutí dalších informací, abychom mohli vaši žádost splnit. Děláme to proto, abychom zajistili, že poskytneme přístup k osobním údajům vám, a ne někomu jinému. 


  Máte právo kdykoli:

  • Právo být zapomenut - máte právo požadovat opravu nebo vymazání jakýchkoli osobních údajů, které o vás uchováváme, pokud jsou informace jakkoli nepřesné nebo neúplné.
  • Právo být informován - máte právo vědět, jaké osobní údaje jsou zpracovávány, jak a proč jsou zpracovávány.
  • Právo na přenositelnost dat - v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů máte právo požadovat, abychom vám přenesli a poskytli vám prvky z vašich osobních údajů v běžně používaném a počítačem čitelném formátu.
  • Právo vznést námitky – máte právo kdykoli vznést námitky proti zpracování vašich osobních údajů v souvislosti se zasíláním přímých marketingových zpráv.
  • Právo podat stížnost - můžete podat stížnost proti našemu zpracování vašich osobních údajů Úřadu pro ochranu osobních údajů.


  1. Jaký druh osobních údajů zpracováváme a pro jaké účely?

  Většina našich služeb nevyžaduje žádnou formu registrace osobních údajů. Některé z našich služeb však mohou vyžadovat poskytnutí některých vašich osobních údajů. Informace, které shromažďujeme, můžeme použít následujícími způsoby:

   - Abychom mohli váš nákup zpracovat prostřednictvím pharmanord.cz:

  Pro zpracování vaší objednávky, shromažďujeme informace o vašem jménu, adrese, e-mailové adrese, vašem mobilním telefonním čísle a adrese IP, ze které jste zakoupili náš produkt.

  Vaše telefonní číslo použijeme v případě, máme-li nějaký doplňující dotaz k objednávce. Dále jej uvádíme v datech, která předáváme přepravci (Česká pošta, PPL).

  Vaše osobní údaje neposkytujeme žádné třetí straně.

  - Při vytváření účtu na pharmanord.cz:

  Při vytvoření účtu na pharmanord.cz vás požádáme o vaše jméno a e-mailovou adresu. Jste-li obchodní společností, kromě e-mailové adresy zpracováváme také vaše obchodní jméno, adresu, telefonní číslo a IČO (nepovinné).

  Tyto informace budou uloženy, dokud účet neodstraníte.

  - Chcete-li poslat náš informační newsletter – Novinky o zdraví (pouze s vaším souhlasem):

  Newsletter společnosti Pharma Nord je zaměřen na informace ze světa zdraví a výzkumech v oblasti zdraví, výživy, doplňků stravy a léčivých přípravků. Ti, kteří se přihlásili k odběru našeho newsletteru, mohou také obdržet odkaz na produkt v našem eshopu, který může být krátkodobě cenově zvýhodněný.

  Dokud nepotvrdíte odběr newsletteru kliknutím na odkaz v námi zaslaném emailu (najdete jej ve vaší emailové schránce, případně v hromadné poště či spamové schránce), nebudete jej dostávat. Společnost Pharma Nord chrání vaše informace a zaručuje, že se můžete vždy odhlásit z této služby prostřednictvím odkazu v každém newsletteru.

  Abychom mohli newsletter zasílat, shromažďujeme vaše jméno a e-mailovou adresu. Při některých příležitostech můžeme shromažďovat další informace, jako je například váš věk, o jakou oblast zdraví se zajímáte nebo zda máte ve vaší domácnosti děti. Tyto informace budou použity výlučně k tomu, abyste obdrželi pouze ty nejrelevantnější zprávy. Tyto informace budou uchovávány, dokud se z odběru newsletteru neodhlásíte.

  V případě, že máte jakékoli dotazy týkající se obsahu newsletteru nebo zajímá-li vás určité téma více, můžete nás kdykoli kontaktovat.

  2. Jak uchováváme vaše osobní údaje?

  Společnost Pharma Nord uchovává vaše osobní údaje v zabezpečené databázi. Při nákupu prostřednictvím našeho internetového obchodu,  údaje o platbě neukládáme. Všechny platby jsou uskutečněny prostřednictvím zabezpečeného připojení, které zajišťuje, že vaše platební údaje nebudou přístupné nevítané třetí straně.

  Při některých příležitostech bychom mohli shromažďovat další informace. Mohli bychom se například chtít dozvědět, jaký je váš věk nebo zda máte ve vaší domácnosti děti. Tyto informace budou použity výlučně k tomu, abyste obdrželi pouze ty nejrelevantnější zprávy. Tyto informace budou uchovávány, dokud se z odběru informačního bulletinu neodhlásíte.

  Pokud chcete vznést námitky proti zpracovávání vašich osobních údajů, vyžádat si opravu vašich osobních údajů nebo odvolat svůj souhlas s tímto zpracováním, můžete se obrátit na náš zákaznický servis nebo kontaktovat nás na adrese:

  Pharma Nord Praha s.r.o.
  Valčíkova 1149/14
  182 00 Praha 8
  Česká republika
  Tel: (+420) 266 317 293

  3. Jak dlouho uchováváme vaše osobní údaje?

   - Pro zákazníky:

  Pokud máte uživatelský účet na pharmanord.cz, vaše osobní údaje budou uchovávány, dokud nevymažete svůj účet nebo po dobu nejvýše 6 let nečinnosti.

  - Odběr newsletteru:

  Osobní údaje, které poskytnete, když souhlasíte s odběrem newsletteru společnosti Pharma Nord, budou uchovávány, dokud se z odběru newsletteru neodhlásíte. Odhlásit se můžete kdykoli prostřednictvím odkazu v každém newsletteru.

  COOKIES

  1. Proč Pharma Nord píše o cookies?

  Cookies nejsou nový fenomén. Všechny evropské webové stránky však byly povinny informovat o tom, které soubory cookies budou vloženy do hardwaru uživatelů.

  2. Co jsou cookies?
  Soubory cookies jsou malé soubory, které webové stránky vkládají do počítače. Soubory cookies komunikují s webovým serverem o uživatelských nastaveních, stavu přihlášení na webu a způsobu, jakým stránky používáte. Jinými slovy, některé soubory cookies zajišťují fungování webu, zatímco jiné soubory cookies sbírají informace, které se používají ke zlepšení fungování webových stránek.

  3. Odmítnutí souborů cookies
  V nastavení prohlížeče můžete uvést, že nepovolujete soubory cookies v počítači. Mějte však na paměti, že tím ztratíte většinu funkcí na webových stránkách.

  Odstranit všechny cookies, které byly nastaveny ve vašem počítači, můžete snadno. Používáte-li různé internetové prohlížeče, budete chtít v každém z prohlížečů smazat soubory cookies. Zde si můžete přečíst, jak na to:

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Použití cookies společností Pharma Nord
  Používáme 3 různé typy souborů cookies. Níže naleznete další informace o tom, jak a proč používáme soubory cookies:

  4.1. Nezbytně nutné cookies

  Tyto cookies jsou zásadně nutné pro funkčnost našich stránek. Používáme je mimo jiné pro přihlášení a sledování stavu vašeho košíku. 

   

  Příklady:

  • Společnost Pharma Nord používá v internetovém obchodě relační cookies, abyste mohli vidět, že jste přihlášeni a co máte ve vašem nákupním košíku. Tyto cookies se automaticky smažou, když zavřete okno nebo prohlížeč.
  • Předvolby prohlížeče.
    

  4.2. Statistické cookies
  Statistické cookies používáme pro vylepšování našich stránek a zlepšení vaší uživatelské zkušenosti.
   

  Příklady:

  • LogRocket zaznamenává relaci, která vývojářům pomáhá ladit systém a pomáhá zlepšovat/optimalizovat uživatelskou zkušenost.
  • Lokální statistické cookies se používají pro sledování cesty uživatelů webovými stránkami a zlepšení uživatelské zkušenosti.   
  • Pharma Nord také používá statistické nástroje Google Analytics, které analyzují, jak jsou webové stránky používány. O Google Analytics cookies si můžete více přečíst zde.
  • Také jsme nastavili soubor cookie, který nám umožňuje rozpoznat vracející se zákazníky. Tento soubor cookie trvá déle než jednu relaci.
    

  4.3. Marketingové cookies

  Tyto soubory cookies nastavují společnosti třetích stran, aby je mohly použít k zobrazování relevantních reklam a přizpůsobeného obsahu. Mohly by také poskytovat další funkce, například snadné přihlášení pomocí sociálních médií nebo sdílení obsahu.


  Příklady:

  • Google marketing
  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube
  • LinkedIn

  PROTOKOL

  Používáme protokol pharmanord.cz. Tato informace je součástí statistického systému, který slouží k vytvoření statistického obrazu o počtu návštěvníků na našich webových stránkách, odkud pocházejí, a na které stránce opouštějí webovou stránku.

  Protokol slouží výhradně k optimalizaci účinnosti pharmanord.cz.

  POUŽÍVÁNÍ ROZHRANÍ API YOUTUBE

  Pharma Nord používá služby API YouTube k integraci videí z našeho kanálu YouTube na webové stránky.

  Podmínky služby YouTube si můžete přečíst zde.

  Důležité:


  Společnost Pharma Nord zpravidla vyřizuje všechny objednávky následující pracovní den po obdržení. Doprava je zdarma.

  Vrácení zásilek v některých případech akceptujeme. Více čtěte v sekci Vrácení zboží.

  Pro společnost Pharma Nord je ochrana soukromí návštěvníků webových stránek nesmírně důležitá. Další informace o způsobu, jakým zpracováváme vaše osobní údaje a používání webových souborů cookie, naleznete v sekci Zásady ochrany osobních údajů a Cookies.