Czech Republic | Select other Country

DOPRAVA NYNÍ ZDARMA!

10 skvělých důvodů pro Magnézium
Stále větší počet lidí ve vyspělých zemích přijímá stravou příliš málo hořčíku. To není zrovna příznivý stav, neboť hořčík je považovaný za jednu z nejdůležitějších minerálních látek v těle.

Hořčík se podílí na více než 300 životně důležitých procesech v lidském těle. Mezi tyto procesy patří: tvorba a skladování energie, vznik nervového signálu či tvorba bílkovin. Hořčík je také zapotřebí pro zdraví kostí a hraje roli ve svalové činnosti.

Připravte své svaly

Teď, když se blíží léto, je vhodný čas si připomenout, že hořčík podporuje normální svalovou činnost a přispívá tedy k dobré fyzické výkonnosti. Pro zjednodušení vám předkládáme deset důvodů, proč je potřebné zajistit si optimální příjem hořčíku:

 

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Hraje roli v energetickém metabolizmu, psychické činnosti a elektrolytické rovnováze. Přispívá k normální syntéze bílkovin a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Nyní si můžete zajistit vysoký příjem hořčíku s Bioaktivním Magnéziem od Pharma Nord

Bioaktivní Magnézium od Pharma Nord obsahuje tři různé zdroje hořčíku, které v porovnání s jinými přípravky zajišťují opravdu vysoký příjem hořčíku. Bioaktivní Magnézium je navíc vyvinuto tak, aby se tablety rozpustily v žaludku rychle a řádně, a to dokonce i u pacientů s nízkou hladinou žaludeční kyseliny. V neposlední řadě byl účinek přípravku Bioaktivní Magnézium potvrzen ve vědeckých studiích.

Zpět na úvodní stranu

Všechny přípravky, které společnost vyvíjí, vyrábí a prodává, mají seriózní vědecký základ, optimální biologickou dostupnost, jsou bezpečné a kvalitně zdokumentované.

Adresa 

Pharma Nord Praha s.r.o.
Valčíkova 1149/14
182 00 Praha 8 - Česká republika

Bezplatná linka 

Pondělí – čtvrtek: 9:00 – 16:00

Pátek: 9:00 – 15:00

(+420) 800 100 622  

  
Česká pošta Logo Professional Parcel Logistic logo
GlobalSign