Hledat

  Search Results

  Zavřít

  Slunce po celý rok - získejte zdarma náš vitamin D


  Vyzkoušejte vysoce biologicky aktivní a studiemi doložený vitamin D a zároveň využijte možnost dostávat informace o tom, co je nám nejvzácnější - o našem zdraví a péči o něj.

  Vyplňte formulář, který najdete níže, zaklikněte „Ano“ a získejte od nás zdarma:
      • pravidelný přísun novinek ze světa zdraví a doplňků stravy založených na vědeckých poznatcích* 
      • balení Bioaktivní Vitamin D3 D-Pearls 20 mcg (40 cps)**

  Nabídka platí jednou pro každou domácnost a do vyčerpání zásob. 

  *DŮLEŽITÉ! Odběr newsletteru je potřeba potvrdit kliknutím na odkaz v emailu, který dorazí do vaší schránky. Pokud email nenajdete, zkontrolujte prosím vaši hromadnou poštu a schránku pro spam. 

  Pokud již od nás newsletter odebíráte, stačí vyplnit a odeslat formulář, který najdete níže. Email s potvrzením odběru newsletteru vám již nebude odeslán a můžete se rovnou těšit na balíček Bioaktivní Vitamin D3 D-Pearls.

  Můžete si vybrat buď newsletter pro zákazníky s informacemi ze světa zdraví, nebo newsletter pro zdravotní odborníky, kterým navíc posíláme pozvánky na vzdělávací akce pro odbornou veřejnost.

  **Vezměte prosím na vědomí, že se nejedná o standardní zásilku a že doručení vašeho balíčku s Bioaktivní Vitamin D3 D-Pearls může trvat až 3 týdny. Nabídka platí pouze s doručením v České republice a Slovensku. Zasíláme prostřednictvím České pošty jako 'Obyčejné psaní'.